Přenosné Přenosné Deštník Multicolor Cestovní Holka, Domov, Obývací Slunce Deštník Manuální Deštník Skládací Dárky Venkovní Přenosné Přenosné Deštník Multicolor Cestovní Holka, Domov, Obývací Slunce Deštník Manuální Deštník Skládací Dárky Venkovní Přenosné Přenosné Deštník Multicolor Cestovní Holka, Domov, Obývací Slunce Deštník Manuální Deštník Skládací Dárky Venkovní Přenosné Přenosné Deštník Multicolor Cestovní Holka, Domov, Obývací Slunce Deštník Manuální Deštník Skládací Dárky Venkovní Přenosné Přenosné Deštník Multicolor Cestovní Holka, Domov, Obývací Slunce Deštník Manuální Deštník Skládací Dárky Venkovní Přenosné Přenosné Deštník Multicolor Cestovní Holka, Domov, Obývací Slunce Deštník Manuální Deštník Skládací Dárky Venkovní

Přenosné Přenosné Deštník Multicolor Cestovní Holka, Domov, Obývací Slunce Deštník Manuální Deštník Skládací Dárky Venkovní

162.26 Kč 145.97 Kč
Skladem
w921

Štítky: venkovní deštník, venkovní slunečník, hnědé zahradní deštník, deštník, kutilství deštník, 36k, slunečník, sebeobrana deštník, deštník ženy, slunečník.

 • Značka: POHÁDKOVÉ SEZÓNY

  "V kombinaci s deštěm a sluneční ochrana: speciální potažené textilií," vnitřní vrstva textilie je UV povlakem, odolné proti UV, slunce-důkaz, a déšť-důkaz, a to i když prší.

  Lehké a praktické: deštník je kompaktní a snadno se dát do sáčku nebo auto, což je velmi pohodlné.

  UV řezání: double-vrstva tkaniny zpracování, UV řezání rychlost 99.73%. Funkce deštník je zateplený a ve stínu, s perfektní UV ochranou a UV reflexe, aby lépe chránit vaše kůže.

  Super hydrofobní, dobrý dotek: vysoká hustota, vysoká pevnost, vodotěsný nátěr a vysoká hustota tkaniny. Vzhledem k jeho vynikající odolnost proti vodě, dešti bude jen mírně třást.

  Rukojeť je vyrobena z vysoce kvalitní pryskyřice, které je příjemné na dotek a není snadné sklouznout. I když jsem dal deštník na dlouhou dobu, tato konstrukce může zabránit únavu rukou a zápěstí.

  Popis:

  Barva: bílá, růžová, fialová, modrá

  Otevřený režim: manuální

  Deštník tkaniny materiál: vliv látkové

  Deštník tkaniny lepidlo: černé plastové

  Deštník rukojeť materiál: plast

  Střední tyč materiál: železo

  Počet žeber : 8 kostí

  Styl: tři skládací deštník

  Velikost výrobku: 25*5*5 cm

  Upozornění:

  1.Prosím, dovolte 1-3.0 Mm chyba vzhledem k ruční měření. pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než váš nákup.

  2.Barvy mohou mít různé jako rozdíl zobrazení,pls pochopit.

  3.Prosím nechat vzkaz, než si dát špatnou zpětnou vazbu, pokud výrobky mají nějaké problémy.

  Balení seznam:

  1*Deštník

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty