9,5 m vodotěsné Vintage severském stylu imitace dřeva dřevěná deska tapety pro ložnici, obývací pokoj, kancelář, kuchyň zdi 9,5 m vodotěsné Vintage severském stylu imitace dřeva dřevěná deska tapety pro ložnici, obývací pokoj, kancelář, kuchyň zdi 9,5 m vodotěsné Vintage severském stylu imitace dřeva dřevěná deska tapety pro ložnici, obývací pokoj, kancelář, kuchyň zdi 9,5 m vodotěsné Vintage severském stylu imitace dřeva dřevěná deska tapety pro ložnici, obývací pokoj, kancelář, kuchyň zdi 9,5 m vodotěsné Vintage severském stylu imitace dřeva dřevěná deska tapety pro ložnici, obývací pokoj, kancelář, kuchyň zdi 9,5 m vodotěsné Vintage severském stylu imitace dřeva dřevěná deska tapety pro ložnici, obývací pokoj, kancelář, kuchyň zdi

9,5 m vodotěsné Vintage severském stylu imitace dřeva dřevěná deska tapety pro ložnici, obývací pokoj, kancelář, kuchyň zdi

613.75 Kč
Skladem
w88

Štítky: jednoduchý wallpaper city, dimenzionální pruhované tapety, kuchyň plakát 60 cm, plakát nordic styl kuchyně, papírové krabice květiny, vintage, ložnice tapety na stěny, modrá imitace dřeva tapety, mural de porovnání, walpap, bříza strom tapety.

 • Značka: Eovna
  Materiál: PVC
  Funkce: Vodotěsné
  vzor: Strip
  Použití: Domácnost
  Styl: vintage
  Nabíjení Jednotky: Usd/Role

  popis produktu

  Materiál: PVC Vodotěsnost: vodotěsný Velikost: 9.5 m x 0,53 m Styl: Nordic / Retro Vhodné pro scénu: restaurace, bar, klub, ložnice, oblečení, obchod, pracovna, obývací pokoj, atd. Poznámka: Tapety lepidlo není v ceně (prosím, použijte přírodní lepidlo, jako je rýže lepidlo nebo brambor lepidla, nepoužívejte chemické lepidlo)

  421501

  421502

  421503

  421504

  Kolik rolí potřebuji?

  Příklad: výška wa11 je mezi 2. 5 metrů a 3 metry.

  sami: Pokud vaše stěny výška je mezi 2,5 m a 3 m, můžete přímo rozdělte šířku o 1,5 9, a výsledné číslo je počet válců.Například, pokud je výška je 2,7 m a šířka je 3 metry, pak rozdělte šířku 3 1.59, což se rovná 1.88, a počet válců je nutné je 2.

  Kolik rolí potřebuji?

  Příklad: výška wa11 je mezi 2. 5 metrů a 3 metry.

  ♦ Zákaznický servis výpočet: například, pokud chcete psát místnosti ukázal na černou šipku, prosím, přímo říci, zákaznický servis.Jsem vyslán čtyři stěny, jednotnost je * * m (výška zelené linky), a obvod je ** m (celková šířka červené čáry) (M sčítají) • Například: jsem vyslán čtyři stěny, jednotná výška 2,8 m, obvod 12,8 metrů, kolik rolí potřebuji? ♦ Vypočítat sami: je-Li výška zelená linka je mezi 2,5 m a 3 m, prosím, rozdělit celkovou šířku červenou čáru od 1.59 získat počet válců.Například, výška zelené linky v místnosti je 2,8 m, a celkové červená šířka (obvod) je 13 metrů.Rozdělte 13 1.59 rovná 8.17. Relativní potřeby 8 rolí, protože vaše dveře a okna nemusí být vložen.

  Jaká je velikost tapety?

  Tapeta je 10 metrů dlouhé (9,5 metrů pro některé produkty) ±0.3%.Tapety šířka 0.53 m (52 cm-53 cm). 10mx53cm tapetu plochy na roll je 5,3 metrů ±0.3%. 9.5mx53cm tapetu plochy na roll je 5.035 náměstí ±0.3%.Výklad ± 0.3%: To není, že bychom se řezat zatáčky a řezat materiály, ale že tapeta není 100% přesné, je-li tapety se nepřerušuje.Například, 10 metrů tapety, tolerance je do 0,3 procenta, to je do 30 cm.

  připomenutí:

  Protože balíček je omezen na méně než 2 KG, pokud objednané množství je větší než 2 nebo více a cílem nemůže být umístěna, můžete umístit pořadí vícekrát, dokud číslo, které chcete.Všimněte si, že tapety lepidlo není v ceně (prosím, použijte přírodní lepidlo, jako je rýže lepidlo nebo brambor lepidlo místo chemické lepidlo) Vrásky se může objevit během dopravy, ale to nemá vliv stěny na tapety.Tento produkt je zastřelen profesionální fotograf, ale intenzita světla a intenzity studené a teplé displeje jsou různé, tam jsou barevné rozdíly.Aby se zabránilo barevné rozdíly na stěny, aby je na jeden čas, aby zajistily, že pocházejí ze stejné šarže / šarže.Pokud existuje nějaký další odpad, to je lepší koupit jeden roll, takže můžete uložit a použít.

  Mít pěkný čas nakupovat, Přivítat znovu!

 • Recenze (4)

  • Kleschninve

   nice.

  • Elizavetaevivyx

   Very fast delivery.

  • Kkiser1955

   Very beautiful I liked very good quality and very fast delivery everythings is good thanks best seller

  • Customerinsight

   It came much earlier than I expected, it came in very good condition, it's very good quality, I'm delighted

  Napsat recenzi

Související produkty