3KS Opakovaně použitelných Svačinu Pytel Vodotěsný Chléb Sandwich Bag Pouzdro Pro Školy Kemp Práce, Cestování 3KS Opakovaně použitelných Svačinu Pytel Vodotěsný Chléb Sandwich Bag Pouzdro Pro Školy Kemp Práce, Cestování 3KS Opakovaně použitelných Svačinu Pytel Vodotěsný Chléb Sandwich Bag Pouzdro Pro Školy Kemp Práce, Cestování 3KS Opakovaně použitelných Svačinu Pytel Vodotěsný Chléb Sandwich Bag Pouzdro Pro Školy Kemp Práce, Cestování 3KS Opakovaně použitelných Svačinu Pytel Vodotěsný Chléb Sandwich Bag Pouzdro Pro Školy Kemp Práce, Cestování 3KS Opakovaně použitelných Svačinu Pytel Vodotěsný Chléb Sandwich Bag Pouzdro Pro Školy Kemp Práce, Cestování

3KS Opakovaně použitelných Svačinu Pytel Vodotěsný Chléb Sandwich Bag Pouzdro Pro Školy Kemp Práce, Cestování

123.63 Kč 91.47 Kč
Skladem
w340

Štítky: box v pohodě, naturhike, sandwich maker, gonex, kbelík portable, nekonečné cesty titan, tepelné lunchbox, opakovaně použitelné silikonové potravin taška velká, nádobí venkovní sada, velké opakovaně sendvič sáčku.

 • Materiál: bavlněná tkanina s jídlem-bezpečné polyester podšívka
  Dropshipping: Podpora
  Feature2: kuchyňské doplňky
  Jméno: Velký Snack Bag
  Číslo Modelu: skladování potravin tašky
  Feature1: Šetrné k životnímu prostředí a Opakovaně použitelné

  3ks Opakovaně použitelných Svačinu Pytel Vodotěsný Chléb Sandwich Bag Pouzdro Pro Školy Kemp Práce, Cestování

  Bullet Body: 1、Šetrné k Životnímu prostředí a Opakovaně použitelné: na Rozdíl od papíru nebo jednorázové plasty, svačinu sáčky mohou být vyčištěny a znovu použity znovu a znovu, což je dobré pro životní prostředí a zároveň šetří vaše peníze a udržet jídlo čerstvé.

  2、dvouvrstvá Konstrukce: vnitřní vrstva je vyrobena z bezpečnosti potravin, materiálu a byl otestován.To je Non-jedovatý, bez ftalátů, bez PVC, bez BPA, žádné olovo, žádné těžké kovy, žádné škodlivé nátěry, může značně zajistí, že vaše potraviny jsou bezpečné a zdravé.Vnější vrstva je vyrobena z bavlněné tkaniny.

  3、Široké Použití: Vhodné pro práci, ve škole, výlety.Když balíte kufry, budou použity jako svačinu pytel pro děti balení sendviče v práci a zajistí, že vaše dítě je aktivní během cesty.

  4、Snadné Čištění: mýt v Myčce.Taška může být také otřít a vyčistit, a to funkce, mastnoty a odolný proti vlhkosti, takže čištění hračkou.Ideální pro školní obědy, krátké výlety nebo kavárna přestávky na oběd.

  5、obsah Balení: seznam obsahuje 3ks pytel jako velké, střední a malé, méně plastové pytle, méně znečištění, méně plastové pytle, čistý; je ctí, používat šetrné k životnímu prostředí tašky.

  Vlastnosti:

  Nejlepší náhradou jednorázových plastových tašek.

  Eco-friendly design: Bezpečně ukládat vaše jídlo a můžete si vychutnat své čerstvé a chuť na vaše pohodlí.A co je nejdůležitější, nic se nemůže vrátit do plastu.Díky jeho vynikající odolnost proti vodě a mastnotě odpor, naše sáčky mohou být jednoduše a důkladně vyčištěny, snížení odpadu a opakovaně použitelný.

  Specifikace:

  Jméno: 3ks Opakovaně použitelných Svačinu Pytel Vodotěsný Pytlík

  Materiál: bavlněná tkanina s jídlem-bezpečné polyester podšívka

  Velikost(cca):

  Velké 22*20 cm/8.6*7.87 v

  Střední 14*20 cm/5.5*7.87 v

  Malé 10.5*18 cm/4.1*7

  Hmotnost: cca 60 g

  Balení: opp taška

  Balení Seznam:

  Velké Tašky Na Svačinu*1

  Střední Tašky Na Svačinu*1

  Malé Občerstvení Taška*1

  Poznámky:

  Protože tyto tašky jsou vyrobeny z textilie, nejsou 100% uzavřené, takže není vhodný pro dlouhodobé skladování bramborové lupínky, popcorn a sušenky.Prosím, jíst do 1 hodiny.

 • Recenze (1)

  • Ferobrilak

   Very fine fabric. Size as in the ad photos. Shipping on time. Reliable seller.

  Napsat recenzi

Související produkty