Moderní Geometrie Kovový Držák Na Víno, Dekorativní Iron Art Mřížky Láhev Organizátor Rack Kuchyňské Desce Barware Řemeslníci Vybavení Moderní Geometrie Kovový Držák Na Víno, Dekorativní Iron Art Mřížky Láhev Organizátor Rack Kuchyňské Desce Barware Řemeslníci Vybavení Moderní Geometrie Kovový Držák Na Víno, Dekorativní Iron Art Mřížky Láhev Organizátor Rack Kuchyňské Desce Barware Řemeslníci Vybavení Moderní Geometrie Kovový Držák Na Víno, Dekorativní Iron Art Mřížky Láhev Organizátor Rack Kuchyňské Desce Barware Řemeslníci Vybavení Moderní Geometrie Kovový Držák Na Víno, Dekorativní Iron Art Mřížky Láhev Organizátor Rack Kuchyňské Desce Barware Řemeslníci Vybavení Moderní Geometrie Kovový Držák Na Víno, Dekorativní Iron Art Mřížky Láhev Organizátor Rack Kuchyňské Desce Barware Řemeslníci Vybavení

Moderní Geometrie Kovový Držák Na Víno, Dekorativní Iron Art Mřížky Láhev Organizátor Rack Kuchyňské Desce Barware Řemeslníci Vybavení

2 297.13 Kč 1 791.76 Kč
Skladem
w260

Štítky: víno držitele psa, nůž swayboo, novinka víno příslušenství, kuchyně varhany, kuchyňské prádlo skladování, skrytý dřez, kuchyně storag, stojan na víno, caraf, mřížky na zeď.

 • Aplikace Poloze: Desktop
  Číslo Modelu: ZH0827-168
  barva: Zlatý
  Aplikace Místo: Domov, Kancelář, Kavárna, Hospoda, Hotel, výlohy a Restaurace atd.
  Značka: ZHENGHAN
  Vlastní: Ano
  NW: Asi 2,0 kg
  zpracování: Ručně Svařované a Pozinkované
  Velikost: About 46cm*15cm*39cm
  Funkce: Dekorace, Dárkové, Umělecké Sbírky a Suvenýry atd.

  1. Popis: Moderní Geometrie Tvar Kovové Dekorativní Držák Na Víno Iron Art Mřížky Láhev Organizátor Rack Kuchyňské Desce Barware Pohodlí Řemeslníci Vybavení.

  2. Materiály: Železo

  3. Barva: Zlatá.

  4. Velikost(cm): Cca 39(Výška)*15( Šířka)*46( Délka).

  5. N. w.: Asi 2,0 kg.

  6. Zpracování: Ručně svařované a pozinkované.

  7. Použití: držák na Víno, dekorace, umělecké sbírky, uznání, dárek, narozeniny, obchod, svatba, Valentýn, strana, banket, suvenýry a festival slaví atd.

  8. Místo Původu: Čína.

  Obrázky Ukazují:

  Druh Připomenutí: láhev je pro fotografování zobrazit pouze!

  Pro více vína, prosím !

  O balení:

  Obklopen polystyrenu a bublinkové sáčku uvnitř krabice, které je zabalené s lepicí páskou.

  O doprava:

  Pokud máte nějaké dotazy a/nebo požadavky na dopravu a/nebo přepravní šablony, prosím, laskavě kontaktujte nás bez váhání.

  O výměnu nebo vrácení zboží:

  Prosím, zkontrolujte položky, jakmile je to možné po obdržení balíčku.Pokud položka je rozbité, prosím, dejte nám vědět a pošlete fotku do 48 hodin( od vás podepsat na přijímač kopii express).Jsme nahradí to pro vás bez váhání.Pro více informací, prosím, poraďte se s námi.

  Jako pro vrácení zboží.Jak víme, tam je zobrazovací rozdíl v různých monitorů, takže barvu položky možná odchyluje trochu.A také, světlo se odchyluje, když se vezme fotografie, možná odchyluje barvu položky.Tedy, musíme odmítnout přijmout vaši vrátit zboží, pokud rerurning důvodem je dvou podmínek uvedených výše, nebo jeden z nich.

  P. S.: Návrat důvodu, že nemáme přijmout také zahrnuje, že položka je odlišný od očekávání, obraz ve vaší mysli předtím, než se zobrazí položka.

  Poznámky: Záležitosti, které nejsou uvedeny výše, musí být urovnány přátelskou cestou, prostřednictvím přátelských jednání!Bez ohledu na to, jaké otázky nebo problémy jste se setkal před prodej, v prodeji, nebo po prodeji, prosím, neváhejte nás kontaktovat.Princip našeho podnikání je představit vám příjemný zážitek z nakupování.

  Jak víme, že nic není dokonalé ve světě.Tento stát není ideální, tam jsou možná málo skvrny a skvrny, nerovnoměrné barvy šíří, ale to je jen kouzlo ruční řemesla a každý ruční řemeslo je ve světě unikátní.Ale jsem si jist, že to bude ideální pro vás ve vaší ocenit oči!

 • Recenze (1)

  • Danikvakh1

   Very good

  Napsat recenzi

Související produkty