Dvr držitelé dvojí tvář, nálepky pro papago gosafe150 200 100 100plus 3M dvr, držák, dvr mount univerzální 4 drápy 1ks Dvr držitelé dvojí tvář, nálepky pro papago gosafe150 200 100 100plus 3M dvr, držák, dvr mount univerzální 4 drápy 1ks Dvr držitelé dvojí tvář, nálepky pro papago gosafe150 200 100 100plus 3M dvr, držák, dvr mount univerzální 4 drápy 1ks Dvr držitelé dvojí tvář, nálepky pro papago gosafe150 200 100 100plus 3M dvr, držák, dvr mount univerzální 4 drápy 1ks Dvr držitelé dvojí tvář, nálepky pro papago gosafe150 200 100 100plus 3M dvr, držák, dvr mount univerzální 4 drápy 1ks Dvr držitelé dvojí tvář, nálepky pro papago gosafe150 200 100 100plus 3M dvr, držák, dvr mount univerzální 4 drápy 1ks

Dvr držitelé dvojí tvář, nálepky pro papago gosafe150 200 100 100plus 3M dvr, držák, dvr mount univerzální 4 drápy 1ks

131.35 Kč 124.88 Kč
Skladem
w1921

Štítky: auto dvr mount, auto dvr držák, dvr držák, 3m držák do auta, ecovacs deebot ozmo 10 slim, 70mai hardware kit, dashcam mount, 3m držák, montáž mp5, pad držáky 3m.

 • Značka: KCSZHXGS
  Umístění: In-Dash
  Typ Materiálu: plasty

  AHOJ Drahá ,

  Vítejte v tomto obchodě, doufám, že se vám bude líbit tento dvr držák, pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte mě co nejdříve.

  Dvr držitelé dvojí tvář, nálepky pro papago gosafe150 200 100 100plus dvr, držák, dvr mount 1ks

  Náklad:

  Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se vaše výrobky je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující je odpovědný za další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

  Vrací:

  Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti obnovit th nákladů, škody nebo ztráty.

  Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

  Záruka A Údržba:

  Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

  Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny.

  Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

  Zpětná vazba:

  Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

  Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty