1000ks Vzácných Zemin Magnety Průměr (specifikace číslo:5 3) Malé Kulaté Magnety na Lednici Permanentní Neodymové Magnety 1000ks Vzácných Zemin Magnety Průměr (specifikace číslo:5 3) Malé Kulaté Magnety na Lednici Permanentní Neodymové Magnety 1000ks Vzácných Zemin Magnety Průměr (specifikace číslo:5 3) Malé Kulaté Magnety na Lednici Permanentní Neodymové Magnety

1000ks Vzácných Zemin Magnety Průměr (specifikace číslo:5 3) Malé Kulaté Magnety na Lednici Permanentní Neodymové Magnety

694.36 Kč 625.03 Kč
Skladem
w1814

Štítky: magnet koule, magnet neodym, měď vrtule, magnet kulatý, magnetické kuličky 3mm 1000ks, včelí vosk list, abeceda magnet, magnitic magnety na lednici, magnet power, Skříňka.

 • Kompozitní: NdFeB Magnet
  Tvar: List
  Aplikace: Průmyslové Magnet
  Typ: Trvalé
  Původ: KN(Původu)
  Značka: OIAHS

  Materiál: Neodym se Zápustnou Prsten Magnety Certifikace:RoHS prošel Třída: N35 Magnetizace: Osově zmagnetizované / Poláci na Ploché Končí Podmínka: Zbrusu nový Tvar: List Tolerance: +-0.3 mm Popis Neodym (chemický symbol Nd) je prvkem 60 periodické tabulky. To je velmi vzácný kov a tvoří jeden z řady Lanthanoidy. Když přidal se k Železo (Fe) a Bór (B) (chemický vzorec Nd14Fe21B) výsledné magnety jsou nejsilnější magnety v současné době k dispozici. Neodymové magnety jsou někdy známé jako Neo,Neod nebo HROT magnety. Neodymové magnety jsou obvykle potažené Nikl-Měď-Nikl pokovování, aby se zabránilo železo rezivění. Neodym bloku, magnet byl vyroben z NdFeB, mají silné magnetické výkony a vzhled není rez, obvykle umístěny v pokojové teplotě, maximální provozní teplota je 80 ° C ,a to nikdy nebude demagnetizace. Aplikace Akustické pole: reproduktor, přijímač, mikrofon, alarm, fáze audio, pronájem zvukových a tak dále. Elektronika: permanentní magnetický pohon vakuové vypínače, magnetické relé, metr,sound meter, jazýčkový spínač, senzory. Elektrické pole: VCM, CD / DVD-ROM, generátory, motory, servo motory, micro-motory,vibrační motory. Stroje a zařízení: magnetická separace, magnetický jeřáb, magnetické stroje. Zdravotní péče: MRI skenery, zdravotnické zařízení, magnetické zdravotní produkty a tak dále. Ostatní průmyslová odvětví: magnetické Vosk, potrubí odvápnění, magnetické uchycení, automatické mahjong stroje,magnetické zámky, dveře, okna magnetické, magnetická zavazadla, kožené magnetické hračky,magnetické nástroje, dárky a balení. Tip: 1, Silné magnety se měli Držet stranou od Kovové a některé snadno zmagnetizované železné výrobky,jako jsou monitory, bankovní karty, počítače, televizory, mobilní telefony a další. 2, Silné magnety by měly být uloženy v suché, vytápěné prostředí, a je třeba použít z plastu,dřeva, lepenky, pěna na odděleny a zabalené. 3, Magnety by mohl být zájem v vodoměru ,elektroměru, plynoměru a některé měřící zařízení existují některé nepřesné ovlivnit (např. : pokud magnety umístěné v blízkosti metr, metr zpomalí) upozornění Při propojení dvou magnetické knoflíky, čerpat je blízko sebe, pomalu a jemně. Pevný drcení by způsobit poškození a praskliny v magnetickém materiálu. Magnety jsou vyrobeny z Neo Magnet Neodymu materiálu a mají neuvěřitelné magnetické výkony.

  Zákazníci budou předmětem dovozních cel a daní.Budeme však vám účtovat pouze pro kupní ceny,poštovné a balné pro vaše předměty.Žádné addtional celní poplatky musí být zaplaceny pro vás.

  Máme loď po celém světě China Post Mail přes China Post.Položka bude zaslána na vaši adresu uvedenou na www.pavlinalatalova.cz.Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa a psč je správné.Budete si všiml, s sledovací číslo, jakmile shippment byla provedena.

  My se snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivé,affortable způsob lodní doprava.Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislá na dopravce, firma a loal cel nebo poplatků.Jsme schopni převzít odpovědnost za Vlastní zpoždění nebo daně. Pokud nechcete dostávat položku na čas,pls kontaktujte nás okamžitě další pomoc.Díky za pochopení.

  Pokud nejste spokojeni se svým nákupem, z jakéhokoliv důvodu, dejte nám vědět. Budeme neprodleně nahradit položku nebo vám vrácení peněz. Je to tak jednoduché! Přepravní a manipulační poplatky jsou nevratné. Nákladní pro posílat zpět a re-send by měla být hradí kupující.

  Všechny položky budou odeslány s 7~10 dní po zaplacení, je vymazána.To obvykle trvá asi 30-45 dní pro přepravu příjezdu na vás, speciální občas,možná třeba 2 měsíce nebo více času pro odeslání. Jako logistika rychlost je mimo naši kontrolu, takže pokud jste potvrdili objednávku a zaplatil,které říkají, že jste se dohodli naše přepravní doby. Pokud máme ze váš pozemek a dá vám sledovací Číslo,jsi zkontroloval a ukázal na cestu,ještě jste receiced,doporučujeme obrátit se s vaší místní poště nebo čekat na to, s trpělivostí.

 • Recenze (1)

  Napsat recenzi

Související produkty