Jedinečné Dřevěné Puzzle, Tajemná Kočka Vzdělávací Puzzle Dárek Pro Dospělé, Děti, Každý Kus Je Zvíře ve Tvaru DIY Dřevěné Puzzle Jedinečné Dřevěné Puzzle, Tajemná Kočka Vzdělávací Puzzle Dárek Pro Dospělé, Děti, Každý Kus Je Zvíře ve Tvaru DIY Dřevěné Puzzle Jedinečné Dřevěné Puzzle, Tajemná Kočka Vzdělávací Puzzle Dárek Pro Dospělé, Děti, Každý Kus Je Zvíře ve Tvaru DIY Dřevěné Puzzle Jedinečné Dřevěné Puzzle, Tajemná Kočka Vzdělávací Puzzle Dárek Pro Dospělé, Děti, Každý Kus Je Zvíře ve Tvaru DIY Dřevěné Puzzle Jedinečné Dřevěné Puzzle, Tajemná Kočka Vzdělávací Puzzle Dárek Pro Dospělé, Děti, Každý Kus Je Zvíře ve Tvaru DIY Dřevěné Puzzle Jedinečné Dřevěné Puzzle, Tajemná Kočka Vzdělávací Puzzle Dárek Pro Dospělé, Děti, Každý Kus Je Zvíře ve Tvaru DIY Dřevěné Puzzle

Jedinečné Dřevěné Puzzle, Tajemná Kočka Vzdělávací Puzzle Dárek Pro Dospělé, Děti, Každý Kus Je Zvíře ve Tvaru DIY Dřevěné Puzzle

422.88 Kč 228.46 Kč
Skladem
w1734

Štítky: las puzzle, vražda, dřevěné puzzl, abeceda dřeva, vzdělávání dětí, puzzl, řemeslo dřevo, puzzle pro dospělé dřevěné, složité dřevěné puzzle, dřevěné puzzl.

 • Certifikace: UL
  Pohlaví: Unisex
  Věkové Rozmezí: > 6 let
  Značka: MINOCOOL
  Puzzle Styl: společné
  Styl: Zvíře
  Číslo Modelu: dřevěné puzzle
  Varování: Nejezte to!
  Materiál: Dřevo
  Původ: KN(Původu)

  Vlastnosti :

  1. Vysoce Kvalitní Materiály: puzzle je vyrobené z vysoce kvalitní tiliaceae, vybavený high-end procesu řezání, takže kusy mají více tvarů a detailů, a slot je přesné.UV barvy barvy jsou živější, s vyšší sytost, non-toxické, eco-friendly, odolné proti korozi, a mohou být uloženy na dlouhou dobu.

  2. Netoxické a šetrné K životnímu prostředí: puzzle je vyrobeno z 5 mm silné vysoce kvalitní tiliaceae, není snadné zlomit.Je hladké, barevné, non-toxické, eco-friendly, odolné proti korozi, vodotěsný, a mohou být uloženy na dlouhou dobu.Mohou být zavěšeny na zdi zobrazí.

  3.Vzdělávací Puzzle: puzzle mohou vykonávat lidé, trpělivost, koncentrace, koncentrace, vytrvalost, postřeh a inteligenci.

  4. Unikátní Tvar Lev Puzzle: Každý kus puzzle má jedinečné přírodní tvar.Můžete vytvořit krásné umělecké dílo.

  5. Ideální Dárek: puzzle je skvělé pro rodič-dítě, hra, vhodná pro dospělé a děti.To je dobrá volba pro narozeniny a Vánoční dárky.To je nejlepší dárek pro rodinu a přátele. (ne jedlé, Není vhodné pro děti do 7 let)

  Specifikace:

  Barva: barva

  Materiál: dřevo

  Styl: Kočka

  Velikost(cca):

  Malé hotový výrobek velikost asi 18*18cm/7.09*7.09, tloušťka 0,5 cm/0.2 v

  Střední hotový výrobek velikost 30*30cm/11.81*11.81, tloušťka 0,5 cm/0.2 v

  Velké hotové velikost asi 35*35 cm/13.78*13.78, tloušťka 0,5 cm/0.2 v

  Množství: Malé 100+, Střední 200+, Velké 300+

  Balení Seznam:

  Puzzle*1 Box

 • Recenze (0)

  Napsat recenzi

Související produkty