AMP VPS115 Auto zadní kamera parkovací senzory (PAL/NTSC 12V CCD parkovací kamera) AMP VPS115 Auto zadní kamera parkovací senzory (PAL/NTSC 12V CCD parkovací kamera) AMP VPS115 Auto zadní kamera parkovací senzory (PAL/NTSC 12V CCD parkovací kamera) AMP VPS115 Auto zadní kamera parkovací senzory (PAL/NTSC 12V CCD parkovací kamera)

AMP VPS115 Auto zadní kamera parkovací senzory (PAL/NTSC 12V CCD parkovací kamera)

439.17 Kč
Skladem
w1097

Štítky: db subwoofer, sluchátka kabelové vedení zařízení amplifi, 308 fotoaparát, cctv senzor, fotoaparát plísní, parktronic systém, auto zrcadlo zadní pohled, parktron, 4 filtr pro kávovar, obrazový Snímač.

 • Shell Materiál: Plastové
  Značka: amp
  Drát nebo Bezdrátové: Drát
  Materiál Čočky: Plast + Sklo
  Typ Alarmu: Vozidlo Zálohování Kamery
  Délka Video Kabelu: 6M
  Původ: KN(Původu)
  Vodicí Linky: Ano
  Typ Materiálu: Plastové

  Auto kamera s parkovacími senzory a dálkové pager. Moderní auta v bohaté čalounění úrovně jsou nyní široce používány tandemové ze zadní kameru a ultrazvukové parkovací senzory. AMP Group nabízí - Parkovací systém AMP VPS115, sjednocující univerzální zadní kamera a dva ultrazvukové parkovací senzory pro instalaci do zadního nárazníku. Fotoaparát může být připojen na jakýkoliv displej s RCA video vstupy. Samotný fotoaparát je vybaven univerzální držák a je vhodné pro instalaci na všechny značky vozidel. Samozřejmě, kameru a parkovací senzory pracují ve dvojicích. Kromě parkovací čáry, směrové vzor na překážku a vzdálenost se zobrazí na displeji. Pokud AMP VPS115 parkovací senzory nemají zvláštní obrazovku, kameru lze připojit ke každému monitoru. Upozornění je pouze slyšet, a čím blíže překážce, tím častěji je výstražný zvuk (pískot). A to znamená, že nebudete muset nainstalovat další monitor, nepřehledná interiér vozu. Parkovací systém v sobě spojuje: * 2 parkovací senzory a 1 zadní kamera, s kterou můžete vidět obrázek a vzdálenosti na monitoru. * 2 LED pro noční vidění lampy. * Měření vzdálenosti v rozsahu od 0,3 do 2 metrů. * Fotoaparát s vysokým rozlišením a širokým pozorovacím úhlem. * Zvuk reproduktoru. * Snadná a rychlá instalace. Jmenovité napětí: 12V Provozní rozsah: 10.5 - 16V DC Jmenovitý proud: 100mA - 200mA detekci Překážek rozsah: 0.3 - 2 m. Ultrazvuková frekvence: 40 kHz Matrix: CMOS celkový počet pixelů: 640 * 480 Rozlišení: 480 TV-řádků Minimální osvětlení: 0.1 lux TV system: PAL / NTSC úhel Kamery: 120 ° Senzor úhel: 110 stupňů Video výstup: Kompozitní video 1,0 Vpp, 75 Ohmů Pípnutí: 100 dB Provozní teplota: -20 + 70 ° C Rozměry: 66.5 * 32 * 24.8 mm.

 • Recenze (2)

  • Epifanjuzevasko

   The camera is cool, there is not much to compare with, but when the detectors are clearly activated in the corners of the bumper and the middle part of the bumper is visible on the camera, I like it, delivery to Mo 22 days

  • Apotapov1983

   Everything is intact, it works.

  Napsat recenzi

Související produkty