Vlákno Optický Vysílač, 10/100M Fiber Ethernet switch 2 RJ45 6 Fiber porty Vlákno Optický Media Konvertor Single Mode Vlákno Optický Vysílač, 10/100M Fiber Ethernet switch 2 RJ45 6 Fiber porty Vlákno Optický Media Konvertor Single Mode Vlákno Optický Vysílač, 10/100M Fiber Ethernet switch 2 RJ45 6 Fiber porty Vlákno Optický Media Konvertor Single Mode Vlákno Optický Vysílač, 10/100M Fiber Ethernet switch 2 RJ45 6 Fiber porty Vlákno Optický Media Konvertor Single Mode Vlákno Optický Vysílač, 10/100M Fiber Ethernet switch 2 RJ45 6 Fiber porty Vlákno Optický Media Konvertor Single Mode

Vlákno Optický Vysílač, 10/100M Fiber Ethernet switch 2 RJ45 6 Fiber porty Vlákno Optický Media Konvertor Single Mode

668.26 Kč 614.80 Kč
Skladem
w1090

Štítky: konektor rj45, btc miner, rca rj45 spojka, spínač tkané průmyslové, hdmi splitter, síťový přepínač, kab ethernet, dual monitor splitter, bílý přepínač ethernet, 8 poe port switch.

  • Původ: KN(Původu)
    Přenosová vzdálenost: 20km
    Vlákno Typ: Single Mode
    Číslo Modelu: 2F-6E-H
    Značka: wany

    Optický vysílač je druh Ethernet přenos multimediální zařízení, která si mohou vyměňovat krátké vzdálenosti twisted pair elektrický signál a dlouho-vzdálenosti optického signálu. Díky fotoelektrické konverze mezi 10Base-T nebo 100base TX nebo 1000base TX na 1000base FX, tradiční 10M / 100M / 1000m Ethernet je rozšířena na 100km přes fast Ethernet optické vlákno odkaz. To může splnit požadavky dlouhá vzdálenost, vysoká rychlost a vysoká širokopásmového připojení Ethernet workgroup uživatel potřebuje. To odpovídá Ethernetu normy IEEE802.3, ieee802.3u, ieee802.3z a ieee802.Takže 3 a b na To může mít plný duplex, poloviční duplex a rychlost adaptivní režimy 10 / 100 nebo 10 / 100 / 1000m s automatickým cross uznání a vlastní adaptace Dynamické polarity adaptace a další funkce.

  • Recenze (1)

    Napsat recenzi

Související produkty