Nový obraz - výzdoba bytu s Pixers.cz

16:44:00

Krásné pondělí všem. Chci Vás opět přivítat u nového článku a zároveň i u prvního článku v Novém roce. Doufám, že jste si ten minulý užili co to šlo a taky že ten letošní pro Vás bude ještě perfektnější. Vzhledem k nové práci a spoustě jiných věcí, které bylo potřeba zařídit jsem se k vydání tohoto článku dostala až teď. Je to totiž už nějakou dobu, co mi přišla nabídka ke spolupráci s e-shopem Pixers.cz. O téhle firmě jsem četla už párkrát dřív, jelikož nabídla spolupráci i pár dalším blogerkám a já jsem pokaždé skoro slintala nad tím, co si u nich kdo našel. Takže pokud Vás zajímají obrazy, samolepky, plakáty a různá hezká zkrášlovadla tak vydržte číst dál a dozvíte se, jak se mi tahle spolupráce líbila nebo nelíbila :)

Nástěnný obraz na plátně s jelenem. Tip na výzdobu bytu.


Jak už jsem napsala v úvodu, spolupráce mi byla nabídnuta ze strany firmy a já, jelikož mám podobný typ e-shopů moc ráda, jsem ji s radostí přijala. Dekorací a obrazů na stěny není podle mě nikdy dost. A když si k tomu navíc můžete vybírat z takové rozsáhlé škály produktů jako nabízí právě tahle firma, je to dekorování snad ještě hezčí. Jejich samotné stránky se mi zpočátku zdály jako trochu nepřehledné, ale pokud omrknete co kde je, orientace je víc než snadná. Pokud nemáte konkrétní představu toho, co vlastně hledáte nebo chcete, pomůžou Vám drobné ''podkategorie'' například stylů, formátů, témat nebo třeba určení místnosti, do které by se jejich plakáty hodily. Já jsem zamířila do kategorie témata a hledala mezi obrazy, jelikož samolepky se mi k našemu nábytku moc nehodily a tapety ač překrásné, by na naší omýtce bohužel asi nedržely. Detail nástěnného obrazu. Tisk na plátně.

Když přítel viděl na co koukám, hned mi moji možnost výběru přesunul na sebe :D Měl totiž v hlavě jeden obraz na stejný styl jaký jsme vybraly, ale chtěl na něm mít něco s motivem dřeva, myslivosti nebo práce v lese (jelikož v lese pracuje, takže podle něj nestačí, že mám vždycky plnou chodbu pilin když se vrátí z práce, my musíme mít ještě traktor a stěně :D ) Tak jsem mu slíbila, že se zeptám, jestli vytváří i obrazy z fotky nebo obrázku, který jim sama pošlu a že mu teda udělám radost. Tuhle možnost už prý ale nemají, takže jsme hledali dál. Nakonec jsem měla otevřených několik karet a vybírala ten nejvíc super obraz. A vyhrál to jelen. Přítel musel být spokojený, protože jelen z lesa přece splňuje jeho požadavek a já jsem byla ještě spokojenější, jelikož jeleny miluju, mám ho i vytetovaného a náš jelenový obraz, který máme v obýváku už z dřívějška bude mít alespoň bráchu. Tak jsem se s paní domluvila, ta mi řekla co a jak a já jsi obraz objednala. Od zvolení rozměrů, přes drobné úpravy až po objednání samotného zboží uplynulo pár minut a je to stejně jednoduché jako snad kdekoliv jinde. Na stránkách píšou, že klasická doba odeslání je tuším 6 dní. Bohužel už si moc nevybavuju jak dlouho to šlo mě, ale dlouho to netrvalo. Navíc mi přišel pár dní před Vánoci, takže to byl i krásný dárek. Kvalita obrazu je fajn. Tisk na plátně vypadá dobře a celkové zpracování je moc hezké. Navíc Vám spolu s obrazem přijde snad milion hřebíčků a potřebných věcí na pověšení, takže kromě kladívka a trochy šikovnosti nic jiného nepotřebujete.


Pokud si tedy chystáte zůtulnit jednotlivé místnosti můžu e-shop jedině doporučit. Sama se chystám - ikdyž mi to došlo pozdě, pořídit ještě nějaké jednoduché a hezké tapety a dát je ne na nábytek, ale na dveře. Předtím jsem si to neuvědomila, ale teď, když jejich stránky projíždím znovu si říkám, že ikdyž by se mi na naších skříních tolik nelíbily, dveře by hezčí určitě udělaly. Celkově mám totiž s jejich sortimentem pár myšlenek, které využiju na něco jiného, než k čemu jsou především určeny, ale to je na tom právě to hezké. Každý si vybere a najde využití pro to své, co tím zdokonalí. A nějaký ten obrázek taky ještě omrknu samozřejmě. Musela bych mít sice neomezený rozpočet, abych si mohla nakoupit vše co se mi tam líbí, ale ceny jsou adekvátní vzhledem ke kvalitě a zpracování, takže postupně to půjde :D


Podle mě ta mezera mezi skříňkama byla akorát dělaná na tohohle krasavce :D 
Jak se líbí Vám? Co říkáte na sortiment Pixers?

You Might Also Like

22 komentářů

 1. Pěkný obraz jste si vybrali. Taky mám z e-shopu jeden obraz, je docela velký, visí na zdi už cca půl roku a stále je pěkný. Takže za mě taky velká spokojenost s tímto e-shopem a jejich obrovskou nabídkou. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu jak kvalitně natištěné mi to přijde doufám, že i ten náš vydrží krásný dlouho :D :)

   Smazat
 2. Ach ano, také hrdě vlastním jeden obraz od pixers a jsem s ním moc spokojená. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětSmazat
 3. Mně moje tapeta teprve přijde a moc se na ni těším. Jinak obraz se mi teda velice líbí! BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětSmazat
 4. Také jsem spolupracovala s pixers a musím říct, že je opravdu těžké tam něco vybrat, protože tam je toho tolik krásného, ty motivy, barvy, tůzné možnosti a formy výzdoby do interiéru. :)
  Moc pěkně jsi vybrala. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, člověk by potřeboval ideálně všechno :D

   Smazat
 5. Úplně Vám to tam sedí! :) Nádherný je.

  OdpovědětSmazat
 6. Taky mám několikadílný obraz z Pixers a jsem spokojená :)

  OdpovědětSmazat
 7. Tak tenhle obraz je nádherný, úplně vám tam zapadne :)

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 8. Vybrala jsi krásný obraz! Moc se tam hodí...:)
  Windy pink style

  OdpovědětSmazat
 9. Ten obraz je naozaj veľmi nádherný 🙂
  http://lifeforjul.blogspot.sk/?m=1

  OdpovědětSmazat

Moc Vám děkuji za milé komentáře :)

TRANSLATE